Altın Kurallar

Experience

Tecrübe

Bir tesis satın almak büyük bir yatırımdır. Bu yüzden yıllar boyunca deneyimlerini sizlere gösterebilecek ve sektörünüzde birçok tesis kuran firmalara güvenmelisiniz. MATEC AMERICA, tüm ana sektörlerde ve 1000’den fazla kurulu tesiste referansları olan dünya çapında bir liderdir. En iyi müşteriler MATEC’in tecrübelerine güvenir

High pressure technology

Basınç

Bir tesise basınç, arabaya verilen hızdır. Daha fazla basınç (daha fazla hız) daha iyi performans, daha kısa döngü süresi, daha düşük nem oranı ve daha iyi sonuçlar anlamına gelir. MATEC AMERİKA, 16 ve 21 BAR’a kadar olan ve rakiplerin çalıştığı basınçların (8/10 BAR )iki katı kadar basınç kullanan tek% 100 HPT( Yüksek Basınç Teknolojisi) şirketidir.

Gasser system

Plaka Çalkalama Sistemi

Çalkalama sistemi esastır, bu sistem olmadığı zaman bezlerin ömrünü kısaltır, makineden etrafa püskürtür ve hepsinden önemlisi her zaman tesiste operatör hazır bulundurmanız gerekir. MATEC AMERICA, patentli ve yüksek verimli pnömatik GASSER (plaka çalkalama) sistemini kullanmaktadır.

Warranty

Garanti

MATEC AMERIKA ,Bütün tesislerine elektrik,hidrolik ve mekanik parçalar dahil 36 ay tam garanti veren tek firmadır.

Stainless steel

Paslanmaz çelik

Tesisin kullanım ömrü ve bakımı için paslanmaz çelik veya demir önemli bir seçimdir. MATEC AMERICA, her ürünü 10 yıl garanti altına almak ve bakım maliyetlerini büyük ölçüde azaltmak için yalnızca AISI 304 Paslanmaz çelik kullanır.

Opening time

Plaka Açma Süresi

Plaka açma süresi (kekleri boşaltma) verimsiz bir ölü zamandır. Kek boşaltma ve filtrelemeyi yeniden başlatma süresi ne kadar hızlı olursa, makine o kadar verimli olur. MATEC AMERİKA, büyük makinelerin plaka açma sürelerini 15/20 dakikadan 3 dakikaya indiren TT2 patentli sistemi kullanan tek firmadır.

Capacity

Kapasite

Her zaman döngü başına m³ ile saat başına tonajı karşılaştırın. Bir filtre presinin üretkenliği döngü başına metreküp ve dolayısıyla saatte üretilen ton olarak kuru çamur kekiyle verilir. MATEC, 0,5 – 100 m³ / s arasında tesis tasarlar ve kurar, her tesis otomatik ve müşteriye özeldir.

Transfer automatism

Otomasyon

Tam otomatik bir tesisin operatöre ihtiyacı yoktur ve işletme maliyetlerini düşürür. MATEC AMERICA sadece% 100 otomatik ve yüksek teknolojili tesisler üretmektedir.

Assistance

Yardım

Satış öncesi, sırası ve sonrasında yapılan yardımlar tesisler için çok önemlidir. MATEC AMERICA, projelendirme, proje mühendisliği ve farklı platformların tedarikine adanmış 5 mühendis, kurulum sırasında 1 özel mühendis, tesis montajı ve devreye alma için 10 teknisyen ve 24/48 saat içinde satış sonrası yardım için teknik bir ofise sahiptir. MATEC AMERİKA, diğer markaların filtre preslerine yardım etmek, tesislerin onarımı konusunda deneyim geliştirmek ve müşteri için temel önemini anlamak için doğmuştur.

Brand high quality

Markalar

Önemli markaların kullanımı sadece kalite anlamına gelmez, aynı zamanda bileşenlerin yerel olarak temin edilebilmesi için de önemli bir garantidir. MATEC AMERİKA sadece en iyi markaları kullanır. Elektrik aksamları için Siemens ve Allen Bradley, mekanik aksamlar için Bosch Rexroth ve 100% İtalya da üretilen çamur besleme pompaları kullanır.