Şirket

Kurucularımız

MATEC(Makina Teknolojisi) 2003 yılında 2 kurucularımız ,MATTEO GOICH ve MASSIMO BERTOLUCCI tarafından kurulmuştur.

Matteo Goich ve Massimo Bertolucci sahada müşterileri memnuniyetini garanti etmektedirler.
Çünkü kendileri 1997 yılında bir filterpress firmasında ticari ve teknik müdür olarak çalışmaya başlamış ve yeterli tecrübeye sahip olmuşlardır.

Her iki kurucumuzun arıtma sektöründe onlarca yıllık tecrübeleri olup firmada aktif olarak çalışmaktadırlar.
Yıllar boyunca ,sürekli büyüyen ve gelişen şirketlerin yönetiminde bulunmalarından dolayı tecrübeye sahip olmuşlardır.
Yönettikleri Şirketlerin ciro ve kar oranları her zaman şirketlerinin özelliği olmuştur.Bu yüzden MATEC en iyi teknik ve ticari önerileri garanti eder.

Matec azienda
Matteo Goich

Matteo Goich

Matteo Goich,değişik firmalarda her zaman yönetici ve ticari direktör olarak çalışmıştır.Kendisi ilk işine bir satış elemanı olarak başladığından müşterilerin ihtiyaçlarını görerek işin satışına kadar olan süreci başarıyla yönetmiştir.
He has been successful in creating and developing commercial networks, entrusting products to a selected and qualified staff.
Ticari bir ağ oluşturmak ve geliştirme ,güvenilir ürün ve kalifiye personel ile çalışma konusunda her zaman başarılı olmuştur.

Satış konusuda master derecesine sahip olup birçok farklı eğitimler almıştır.Profesyonel meslek hayatını sürekli geliştirip satış teknkiklerini güncelleyerek ve piyasanın son ihtiyaçlarını görerek çalışmak kendisinin iş anlayışını temsil eder.

1997 yılından beri ,Mermer,granit,seramik,madencilik,agrega ve çevre ile ilgili birçok organizasyonlar yaparak ayrıca bunlara katılım sağlamıştır.Dünya çapında yaptığı seyahatlerinde uluslararası piyasalar hakkında bilgi sahibi olmuş,işbirliği yaptığı şirketler ve global firmalarla ortaklıklar kurmuştur.

Massimo Bertolucci

Massimo Bertolucci

Pontedera daki Piaggio fabrikasının motor bölümünde ,endüstriyel tecrübesine başlangıç yaparak
teknik sistemler konusunda eğitim almıştır.
İlk işe bir Mekanik personeli olarak başlamış ,daha sonra Teknik Yardım Biriminin yöneticiliğine terfi etmiş daha sonra Teknik ve Dizayn Direktörü olmuştur.

Yıllar boyunca çeşitli firma kurulumlarında yer almıştır.Özellikle üretim ve yedek parça departmanlarının her aşamasında bulunmuş ve aynı zamanda teknik servis hizmetlerinin zamanında verilmesi konularına odaklanmıştır.Yetenekli teknik personel seçimine özen göstererek bunların eğitimine önem vermiş ve bu personeller her zaman konularında uzman olarak seçilmişlerdir.

Teknik alanda eğitim ve yönetim üzerine çeşitli kurslara katılmıştır.2003 yılında MATEC firmasının kuruluşundan beri
MATEC’in kuruluşu olan 2003 yılından bu yana ,aynı zamanda 6 mühendisden oluşan MATEC tasarım merkezini koordine eden anahtar teslimi sistem tasarım ve mühendisliğinde beceri ve yeterlilik geliştirdi. 5 milyon avroya kadar projeleri başarıyla gerçekleştirdi.