BOLUMLER

Settore chimico

Filtre presleri hem manuel hem de otomatik olabilir ve boyalı karbon çeliği gibi çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilir. Bu durumlarda, deniz ortamı gibi son derece korozif ortamlar için özel kaplamalar uygulanır.

Filtre presler müşteri isteğine bağlı olarak çeşitli model ve konfigürasyonlarda mevcuttur.

Filtreler, plakanın boyutuna bağlı olarak 400 × 400 ila 2000 × 2000 arasında değişir. Hem kiriş hem de kiriş üzerinde makineler üretebiliriz. Tüm filtreler boyalı karbon çelik, paslanmaz çelik AISI 304 veya AISI 316’dan yapılmıştır.

Normal olarak, plakaların yapımı PPAD’dir, ancak ürün ve filtrasyon sıcaklığıyla tam uyumluluk için başka herhangi bir plastik malzeme sağlanabilir.

AISI 304 veya 316 paslanmaz çelik, alüminyum alaşımları, dökme demir levhalar için diğer yapı malzemeleridir. PP, alüminyum alaşımı, dökme demir veya AISI 304 veya 316 paslanmaz çelik içeren plastik malzemeler, filtre plakalarının yapı malzemeleri olarak kullanılabilir.

Tüm bu seçenekleri kullanarak, korozyon, sıcaklık veya diğer sorunlar durumunda herhangi bir ihtiyacı karşılamak için herhangi bir inşaat çeşidi kullanılabilir. Tüm filtreler en katı kaza önleme yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiştir ve ayrıca ATEX standartlarına uygun olarak da yapılabilir.

Filtreler çok çeşitli endüstrilerde kullanılabilir: endüstriyel ve sivil uygulamalar, madencilik ve madencilik, kimya ve ilaç endüstrisindeki uygulamalar.

Inerti
Settore chimico
Settore chimico