Şirket

Şirket felsefesi

Misyon

Şirket misyonu birkaç kelimeyle özetlenebilir: “Müşterinin en büyük memnuniyeti ve insanlığa ve çevreye saygı duymak için en son ürün ve hizmetlerin tedarik edilmesi yoluyla değer yaratmak”.

Hem hizmet düzeyini hem de MATEC tarafından sunulan operasyonel becerileri sürekli yüksek tutma ihtiyacı, Müşterinin ihtiyaçları ile referans piyasaların evrimi ile günlük karşılaştırılması arasında güçlü bir entegrasyona çevrilebilir.

Bir projenin fizibilitesine ilişkin netlik, müşterinin gerçek ihtiyaçlarını derinlemesine incelemekle her zaman birlikte gider. Diğer bir deyişle, Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan, yönetmeliklere uyan ve aynı zamanda uzun vadeli güvenilirlik ve güvenliği garanti eden tesisler oluşturmak demektir.

VİZYON

Çalıştığımız sektörleri karakterize eden gerçeklikler ne kadar hızlı ve dinamik olursa, MATEC, şirket üretim süreçlerinin ve bunun sonucunda ortaya çıkan ticari stratejilerin doğru gelişimini garanti etmeyi taahhüt eder. Bunlar şeffaflık ve teknolojik titizliğin vazgeçilmez ve tamamen etkin nitelikte olduğu bir şirkete güvenenlere karşı bizim görevimiz haline geldi.

Kuruluşumuz, faaliyetlerine asil ve derin bir anlam verir. Tüm ortak çalışanlarımız arasında coşku, bağlılık, tutku, saygı ve güven uyandırabilen bir anlam. Bu koşullar, güçlü ve farklı bir kültür sağlamak ve oluşturmak için gereklidir: “Mükemmellik kültürü”.

Stratejilerimizi her zaman harekete geçiren Vizyon, yalnızca “konfor deneyimini yaratmak, gün geçtikçe güvenlerini kazanmak” amacıyla Müşteriye yöneliktir.

Değerler

Bu sonuçların elde edilmesi; belirleme, rekabet gücü, kazanma tutumu, insanlara ve çevreye saygı, tedarikçilerle işbirliği, yenileme kapasitesi, sürekli işbirliği ilişkileri ve Müşteriye yardım etme gibi ilkelere inanmak anlamına gelir.

Bunlar vazgeçmeyeceğimiz değerlerdir, çünkü yalnızca bu karmaşık yolları izleyerek herhangi bir sonuç alınabileceğinin farkındayız.

Ne sevdiğini bulmalısın. Ve bu, işiniz için sevenler için olduğu kadar doğrudur. İşiniz hayatınızın büyük bir bölümünü dolduracak ve gerçekten tatmin olmanın tek yolu, iyi bir çalışma olduğuna inandığınız şeyi yapmak. Ve harika işler yapmanın tek yolu, yaptığınız şeyi sevmektir. Henüz bulamadıysanız, aramaya devam edin. Sakın durma. Kalbin tüm meselelerinde olduğu gibi, ne zaman bulduğunuzu bileceksiniz. Ve her büyük ilişki gibi, yıllar geçtikçe daha da güzelleşir. Bu yüzden bulana kadar aramaya devam et. Sakın durma. ”[Cit. Steve Jobs

Matec azienda