Şirket

Tarihçemiz

1997 – İki MATEC kurucusu olan Matteo Goich ve Massimo Bertolucci, arıtma ve filtreleme sektöründeki ilk deneyimlerini filtrepress şirketlerinin yedek parçalarının temini için birlikte çalışırken edinmişlerdir.. Onlar orada ticari müdürlük ve teknik pozisyonlarda çalıştılar.

1999 – Filtre bezi üretimi ve teknik destek konusunda uzmanlaşmış bir şirket kurdular.. Müşterilere eksiksiz ve güvenilir bir paket sunmak için kendi filtre preslerini üretmeye başladılar.

5 yıl içerisinde, dünya genelinde 2000’den fazla müşterisiyle yedek parça ve servis desteği alanında dünya lideri olmuştur.

2003 – MATEC hand-crafted production was converted into an industrial one in a short time, with a an increasing number of plants all over the world.
We have been able to overcome the crisis which started in 2008 by stressing the vocation to the international market.

MATEC el yapımı makina üretimi, kısa sürede endüstriyel bir üretime dönüştürüldü ve tüm dünyada artan sayıda tesisler üretildi.
2008’de başlayan kriz ile uluslararası piyasada oluşan boşluğu doldurarak krizin üstesinden geldik.

2012 – Matec Corporation, satış sonrası destek ve yedek parça yönetimi için kuruldu.

2013 – Matec America, Kuzey Amerika’da Matec ürünlerini ithal etmek ve satmak için doğdu.

2014 – MATEC yeni merkeze taşındı. Halen Massa’da olan yeni fabrika, üretim ve erişilebilirlik açısından mükemmel bir ilerleme kaydetmiştir.

2016 – Matec America ofislerini Walnut Cove dan High Point’e taşıdı. Hala Kuzey Carolina’da, bulunan yeni Amerikan merkez ofisi hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimizin artan talebini karşılamak için kuruldu.

2016 – Matec Srl,% 100 İtalyan şirketleri arasında İtalya’da 1 Numaralı filtre pres üreticisi oldu. Fraccaroli & Balzan ve Tecnoidea gibi bizden daha uzun bir geçmişi olan firmaları daha ilerisine geçtik.

2018 – Matec Pacific è stata fondata per servire il mercato dell’Asia del Pacifico.

Şimdiye kadar olan tarihimiz bu, ancak başarıya giden yolda henüz başladığımızı hissettiğimiz gibi hala gelişmek ve büyümek istiyoruz.

Matec azienda